Cahilce.com Blog

Cahilce Nameler

victorias-secrettan-servet-değerinde-sütyen.png

Victoria’s Secret’tan 3 Milyon Dolar Değerinde Sütyen

İç giyim sektöründe tartışmasız dünya liderliğini elinde bulunduran Victoria’s Secret, her yıl düzenlediği defilelerde birçok modacının yanı sıra bayanlarında ilgisini oldukça çekmekte. Bu kapsam sadece bayanların değil, aynı zaman’da erkeklerinde içerisinde bulunduğu bir çerçeve olarak görülmekte ve birçok erkek hediye erbabında dahi bu markanın ürünlerini satın almakta. Her sene defilelerinde sergilemiş olduğu sıra dışı ve özgün tasarımlara sahip ürünleri ile göz dolduran Victoria’s Secret, içerisinde olduğumu senenin defile çalışmalarına büyük bir özen göstermekte. Nedeni ise ilk defa Paris’te düzenleyeceği bir defile’nin olması ve buna ek olarak birbirinden harika tasarımlara sahip ürünlerini melekleriyle tanıtacağı bir defile organizasyonu olmasından kaynaklanmakta. Tüm bu yeniliklere ek olarak servet değerinde bir ürününde tanıtımı yapılacak.

2016 victoria's secret defilesi

2016 victoria’s secret defilesi

SERVET DEĞERİNDE MÜCEVHERLER İLE KAPLI SÜTYEN

Yanlış görmediniz, konu başlığımız en az alttaki görselde yer alan sütyen kadar gerçek. Her yıl farklı bir tasarım ile karşımıza çıkan Fantasy Bra, bu sene mücevherler ile kaplı olarak gözümüzü alacak şekilde bir güzellikle gelmekte. 2016 defilesine özel olarak tasarlanan ve yeni koleksiyonu arasında trend öncü olarak görülen bu tasarım iç giyim defilelerinde gelmiş geçmiş en büyük damgayı vuracağa benziyor. Her sene koleksiyonları arasında yer alan Fantasy Bra’yı sadece bir melek giyebilmekte, ve bu senenin en şanslı meleği ise podyumların siyahi güzeli Jasmine Tookes olarak. 3 Milyon dolar değerine sahip olan bu harika sütyeni podyum’da taşıyacak olan Jasmine Tookes, yılın en çok merak edilen ve beklenilen defilesi için oldukça heyecanlı. Paris şehrinde düzenlenecek olan defilede muhteşem şovlarda ekstrası olmakta. 5 Aralık’ta düzenlenecek olan 2016 Victoria’s Secret defilesi televizyonlardan izlenilebilecek ve aynı zaman’da harika bir atmosferde düzenlenecek olan birçok gösteride defilede organizasyonunda yer alacak.

3 milyon dolar değerinde sütyen

3 milyon dolar değerinde sütyen

DİĞER MELEKLER’DE DEFİLEYE RENK KATACAK

Fantasy Bra’nın üzerinde olacağı kişi Jasmine Tookes’i görerek heyecanlanacağımız defilede aynı zaman’da dünyanın en güzel mankenleri arasında yer alan ve Victoria’s Secret’in değerli melekleri olarak ta bilinen Gigi Hadid, Bella Hadid, Kendall Jenner ve birçok ünlü model defile’de boy gösterecek. Victoria’s Secret yeni sezon ürünleri için podyumda yer alacak diğer mankenlerin Jasmine Tookes kadar şanslı olamadığı bu defile de muhteşem bir atmosfer seyircilerin karşısında olacak.

450 KARAT AĞIRLIĞINDA 3 MİLYON DOLARLIK SÜTYEN

2016 Bright Night Fantasy Bra, AW Mauzannar’a ait mücevherlerle Eddie Bargo tarafından özel olarak tasarlandı. 700 saatten fazla bir zamanda yapımı biten bir ekip çalışmasının eseri olan Fantasy Bra, toplamda 9000 adet farklı değerli taşların bir araya getirilerek yapıldığı muazzam bir sütyen olmakta. 18 ayar altın derecesine sahip ve aynı zaman’da zümrütlerle süslenmiş harika bir tasarımla karşımıza çıkan servet değerindeki sütyen tüm moda severleri muazzam derecede bir heyecana sürüklemekte. 450 karat ağırlığına sahip olan bu sütyen’i daha evvelki defilelerde Fantasy Bra’yı Adriana Lima, Lily Aldridge, Alessandra Ambrosio, Heidi Klum, Candice Swanepoel ve daha birçok Victoria’s Secret meleği giymişti.

ibrahimVictoria’s Secret’tan 3 Milyon Dolar Değerinde Sütyen
Beğendiniz mi? O halde bu tarifi paylaşın!

Bir Cevap Yazın