Burçlar

Erkekler-İlişkide-Burçlarına-Göre-Nasıl-Davranır.jpg

Erkekler İlişkide Burçlarına Göre Nasıl Davranır?

İkili ilişkilerde her erkeğin davranışı farklıdır. Peki burçlarına göre erkeklerin ilişkide davranış biçimi nasıl olur? Kızlar, hadi gelin bakalım sevdiğiniz erkeğin burcu ilişkide nasıl davranacağını söylüyor!

Koç Burcu Erkeği

Gerçekten bir kızdan hoşlanan koç burcu erkeği ince davranışlarla sizi baştan çıkartabilir. Ancak Koç burcu erkeği, ilişkide de bir o kadar kıskanç olur. Koç Burcu erkeği cinselliğe tutku derecesinde bağlıdır. Bu nedenle sizinle bir cinsellik yaşamak için hızlı davranabilirler. Fakat sizin hoşlanmanıza rağmen Koç Burcu erkeği sizden hoşlanmıyorsa onu asla zorlamayın. Aksi halde sizi çok üzebilirler.

Boğa Burcu Erkeği

Sessiz bir erkek gibi görünen Boğa Burcu erkekleri için seri katil tipinde erkekler diyebiliriz. Onlar sinirlenince hiçbir şeyi gözü görmez. Hatta sizin onlara ne kadar aşık olduğunuz ya da sevdiğiniz sinirli anlarında umurlarında bile olmaz ve sizi yıkıp geçerler. Eğer aşırı arkadaş canlısı ve konuşkansanız Boğa burcu erkeklerinden uzak dursanız iyi edersiniz.

İkizler Burcu Erkeği

Bir İkizler erkeği, aşık olduğunda aklınıza gelebilecek her şeyi yapar. Fakat kıskançlıkları hastaşık derecesindedir. Kolaylıkla başka insanların etkisi altında kalabilirler. Kurnaz ve zeki olan bu burcun erkeği, sizi sevmiyorsa ipleri fazla kaptırmayın.

Yengeç Burcu Erkeği

Kızların kötü erkeklere aşık olma gibi bir huyu olduğu için Yengeç Burcu erkeklerine pek aşık olmazlar. Çünkü onlar hep iyi erkeklerdir. Yaptıkları sürprizlerle kızları şaşırtır, etkili konuşurlar. Onlarla ateşli bir kavga etmeniz mümkün değildir. Onların en eksi yanı ise kıskanç ve çirkinleşmeye müsait yapıda olmalarıdır.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkekleri her zaman güzel giyinir ama biraz kasıntı tiplerdir. Onların hep önyargıları vardır. Bakımlı halleri, garip çekicilikleri, onları tehlikeli kılar. Aşırı kıskanç olmalarına rağmen size hiç belli etmezler. Hızlı bağlanan Aslan Burcu erkeği bağlandığı kadar hızlı ayrılamaz.

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu erkeği çok zordur. Aslında basit şeyleri bile zor hale getirirler. Bekletilmeyi hiç sevmeyen Başak Burcu erkeği, temiz ve fazlası ile titizdir. Eğer onlarla birlikte olmak istiyorsanız sinirlerinizin de bir o kadar sağlam olması gerekir.

Terazi Burcu Erkeği

İnce, asil ve hoş bir erkektir. Uyumlu ve romantik tavırları ile aklınızı başınızdan alır. Fakat bir terazi erkeği size karşı gerçek duygular beslemiyorsa sosyal medya hesaplarına bile eklemez. Onun bu kararsız tavırları sizi çileden çıkartabilir.

Akrep Burcu Erkeği

Cool bir burç olan Akrep burcu erkeği sağlam bir dosttur. Karizmatik bir erkek olan akrep burcu erkeği, hem seksi hem de şefkatlidir. Bazen sessizlikleri ile sizi sinir edebilir. Bu burca karşı da dikkatli olmanızda yarar var bizden söylemesi.

Yay Burcu Erkeği

Arkadaş canlısı, kültürlü bir erkek olan yay burcu erkeği, her işi full odaklanarak yapar. Yani onunla yaşadığınız ilişki hayatındaki her şeyle aynı olacaktır. Eğer çok ilgi düşkünü iseniz onunla bir ilişki yaşamakta zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca maymun iştahlı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Oğlak Burcu Erkeği

Zengin, azimli, çalışkan ve sistemli bir erkektir. Hani hep anne babalar örnek olarak komşunun oğlunu gösterir ya işte o örnek erkek kesinlikle Oğlak erkeğidir. Kolay özür dilemeyen oğlak burcu erkeği kincidir. Kırılgansanız bu burçtan uzak durmanızda yarar var.

Kova Burcu Erkeği

Takmaz tavırları, gizemli halleri ile kendisini çok bir şey sanan Kova Burcu erkeği, asla özgürlüğünden taviz vermez. Ama bu tavrına rağmen sadık bir erkektir. Hiç beklemediğiniz anlarda onun değişik tavırları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Balık Burcu Erkeği

O kadar alçak gönüllüdür ki, bazen bunu özgüvensizlik olarak da değerlendirebilirsiniz. Çok iyi bir insandır ve siz onu kırmaktan korkarsınız. Hayalperest ve naziktir. Sık sık depresyona giren bu burcun erkeği sizi ilişkide bu yönü ile biraz zorlayabilir.

Daha Fazla Oku
Sema BüyükErkekler İlişkide Burçlarına Göre Nasıl Davranır?