Erkekler

Erkekler-Kadınların-Hangi-Güzellik-Özelliklerini-Beğenir.jpg

Erkekler Kadınların Hangi Güzellik Özelliklerini Beğenir?

Biz kadınlar erkeklere kendimizi beğendirmek için her yolu deniyoruz. Ama peki biliyor muyuz ki erkekler kadınlarda neleri beğeniyor. Bir erkeğe göre kadının güzelliği nasıl olmalı? Kadınlar erkeklere nasıl güzel görünür? Doğal güzellik mi yoksa makyaj mı erkek için önemli? İşte erkeklerin kadın güzelliğine bakış açısı…

Biz kadınlar erkekler tarafından beğendikleri  kadınların güzellik ipuçları neler her zaman araştırmalar yaparız. Bize bazı güzellik ipuçları vermek için yeterince cesur olan herhangi bir erkek olduğunu düşünüyor musunuz? Eh, onlar bize birkaç ipucu vermek için iyi göründüğün hakkında söyleyebilecekleri yeterince ipuçları var. Erkekler tarafından tavsiye edilen bu güzellik ipuçlarına bir göz atın ve onların  gerçekten bizim makyaj ve saç güzelliğimiz hakkında ne düşündüğünü öğrenin!

BASİT DUDAKLAR TUTUN

Erkekler tarafından kadınlar için güzellik ipuçları biri kalın, boyalı dudaklar önlemek ve basit ve doğal görünmesini sağlamak.Yoğun, parlak ve rujlu dudaklar onlar için biraz fazla olabilir ve onlar gerçekten parlak dudaklar ya da yapışkan parlatıcısı olan dudaklardan hoşlanmıyorlar.

SAÇ STİLİ FAZLA ÖNEMLİDİR

Erkekler tarafından beğenilen bu önümüzdeki güzellik ipucu  en önemlisi… Erkekler için kadınların saçları çok önemli, onların duygularını bir anda etkiler.Kıvırcık saçlıve daha çok uzun saç ve bunun gibi bazıları da düz saçları beğeniyor ama hepside güzel kokulu ve yumuşak saçları seviyor.

TIRNAKLARI KISA TUTUN

Kadınlar için erkeklerin güzellik ucu kısa ve basit manikürlü tırnaklar.. Ben bütün kızlar gibi desenli tırnak trendleri seviyorum ve 3D tırnak sanat ve sivri pençeleriyle takdir ederken, erkekler gerçekten uzun ve gürültülü tırnakları korkutucu ve doğal bulmuyorlar. Eğer uzun tırnakları seviyorsannız günlük tırnaklarınızı törpileyip çok uzamamasını sağlayabilirsiniz.

ZARİF VE SEKSİ

Burada Büyük sürpriz, erkekler tarafından bu  güzellik ipucu bayanların kendi makyajını doğal ve sade  tutmak olduğunu göstermektedir. Erkekler her zaman gerçekten  çok bayalı kadınlar ile dalga geçip sade güzelliğimi makyaj güzeli mi  bu onlar arasında uzun tartışma konusu olmuştur! Çoğu erkek sadece sahte hatları veya uyumsuz makyaj gibi çok belirgin  makyajların yanı sıra doğal güzelliğini vurgulayan ve iyi görünen uyumlu makyajlı kadınları beğeniyor.

DOĞAL EN İYİ Mİ?

Erkekler makyaj ipuçları da mümkün olduğunca doğal olarak görünen kızları seviyor. Bu tırnak olsun, saç, makyaj, bir bütün olarak, erkekler tabii ki sahte görünümleri sevmiyor. aşırı beyazlatılmış dişler ve büyük, sahte kirpikler. Eklenmiş yapay saçlar onların fark ettiği ve yadırgadığı sırlardan

DUMANLI GÖZ MAKYAJI YAPIN

Erkeklerin kadınlarda beğendiği makyaj ipuçlarından başka biri dumanlı gözler.Dumanlı göz makyajı yapan kadınları daha çekici ve gizemli buluyorlar. Ben dumanlı göz yanlısı değilim yapımı zahmetli ama onlar ile bakmayı seviyorum ve erkekler de kadınlarda bu seksi görünümü seviyor.

EMİN OLUN

Nasıl makyaj yaparsanız yapın, kendinizden emin olarak erkeğinizin karşısına çıkın. Unutmayın ki sizin en büyük silahınız ve makyajınız özgüveniniz.

Daha Fazla Oku
Sema BüyükErkekler Kadınların Hangi Güzellik Özelliklerini Beğenir?
Erkeklerin-Duymaktan-Nefret-Ettiği-Cümleler.jpg

Erkeklerin Duymaktan Nefret Ettiği Cümleler

Bir erkeği ne çileden çıkartır diyorsanız, içeriğimize mutlaka göz atın. Çünkü erkekler bu cümleleri duyunca çıldırıyor. İşte Erkeklerin Duymaktan Nefret Ettiği Cümleler…

-Düşündüm de…

Düşündüm de ile başlayan bir cümleyi bir erkeğe kuracaksanız, hele de bu erkek eşiniz veya sevgilinizse iki defa düşünün. Çünkü erkekler bu cümleyi duymaktan hiç hoşlanmıyor. Mutlaka arkasından olumsuz bir cümle geleceğini anlayan erkekler, düşündüm de kelimesinden sonrasını emin olun dinlemiyor.

-Sen Nasıl Erkeksin!

Bu cümle erkekleri elbette çileden çıkartır. Hatta çileden çıkartmakla da kalmaz gururunu, onurunu yerle bir eder. O yüzden siz siz olun, asla partnerinize böyle bir cümle kurmayın.

-Ailemle Tanışmalısın!

Erkek bu cümlede hemen bir şeylerin ciddiye bindiğini, ya da sizin işi buraya getirmek istediğinizi düşünüyor ve kendisini geri çekiyor. Böyle bir cümleyi asla onlara kurmayın, bırakın onlar size kendileri gelsin.

-Başım Ağrıyor

Özellikle geceleri bu cümleyi kurduğunuzda erkekler sizin seks yapmaktan kaçtığınızı zannediyor. Hele de birkaç kez bunu bahane olarak onlara sunmuşsanız, fazla abartmayın, onu elinizden kaçırabilirsiniz.

-O Böyle Yapmazdı

Belki de en tehlikeli cümle bu. Eski sevgilim olsaydı bunu yapmazdı, o bana böyle davranırdı gibi cümlelerden kesinlikle uzak durun.

-Nereye Bakıyorsun sen

Ortamda bulunan güzel bir kıza gözü takılmış olabilir. Ama siz ona bunun hesabını sorarsanız emin olun çileden çıkacaktır.

-Aklından Ne Geçiyor

Kadınların genel özelliği meraklı olmalarıdır. Ama bir erkeğe sürekli ne düşünüyorsun diye sormanız bir süre sonra onu çıldırtır. Bunu kesinlikle yapmayın…

-Mutlaka Konuşmamız Gerek!

Onu bu şekilde şartlandırırsanız daha konuşmayı çok beklersiniz bizden söylemesi. Artık öğrenin erkekler canları isteyince konuşur. Hele bir de konu ciddiyse, canları da pek istemez.

-Bir Arkadaşım Daha Evlendi

Bu cümle onlara evlilik baskısı gibi gelir. Belki siz çok masum bir şekilde bu cümleyi kurmuşsunuzdur ama onlar sizin baskı yaptığınızı düşünür.

-Bak Bakalım Bende Bir Değişiklik Var mı?

Ufak da olsa bir değişiklik yaptınız ve bunu partnerinizin de fark etmesini istiyorsunuz. Ama üzgünüz, erkekler kadınlar kadar dikkatli ve detaycı değiller. Bu nedenle sizdeki değişikliği kolayca fark etmezler.

Daha Fazla Oku
Sema BüyükErkeklerin Duymaktan Nefret Ettiği Cümleler