Cahilce.com Blog

Cahilce Nameler

2017-Sonbahar-Kış-Modasında-Kafide-Farkı.jpg

2017 Sonbahar Kış Modasında Kafide Farkı

2016’nın sonlarına doğru adım adım ilerlerken, 2017 yılının moda parçalarını da incelemekten geri durmuyoruz. 2017 moda trendleri yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Yılın en dikkat çeken parçasının da kadife olacağı şimdiden belli olmuş oldu. Yeni yılda kadife parçaları her yerde göreceğiz. Yumuşacık kumaş, bedenimizi saracak. Hem de parlak ve gösterişli havası ile bizi aradığımız şıklığa da kavuşturacak. Kadife kombinleri kullanmak için 2017’yi de beklemeye gerek yok. Hazır sonbahar ayları gelmiş, havalar da soğumuşken, hemen kombinlerinizi yapmaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

SADECE ELBİSELERDE DEĞİL

Kadife bu sezon sadece elbiselerde değil, ayakkabılarda da sık sık göreceğimiz bir kumaş. Şimdiden bizi sarıp sarmalayan bu kumaşı sık sık tercih edeceğimiz konusunda da hiç şüphem yok. Üstelik modası hiç geçmeyen parçalardan olan kadife, asaleti ile de bizi büyüleyecek. Dışarıdan bakıldığında da gerçekten çok şık görünen kadife ile hem sokak modasında hem de gece gezmelerinde harika kombinler yakalamak mümkün.

MODASI HİÇ GEÇMİYOR

Aslında kadife kumaş herkesin evinde mutlaka vardır. Çünkü be modası geçer, ne de eskir. Üstelik de nostaljiktir. Ama her zaman kadifeyi sokaklarda çok görmeyiz. Çünkü o kendini dönem dönem sokaktan çeker, dolapların içerisinde yeniden çıkacağı günü beklemeye başlar. Eğer iddialı bir sezon gelmişse, kadife yine sahnededir. Her an trendler listesinde yer almaya hazır olan kadife, listede ilk sıradaki yerini bu sezon alacak. Öyle küçük detaylarla  da değil hem de. Tamamen tepeden tırnağa kadifeye boğulacağız. En tanıdık elbiseler, ceketler, favorimiz ayakkabılar, pantolonlar hep kadife olacak. Yani kısacası bu sezon bütün stiller kadifenin etkisi altına girecek diyebiliriz. Artık kadife kombinlere bir göz atmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Hadi kendimizi kadifenin büyüsüne bırakalım.

2017 KADİFE KOMBİNLERİ

Kadife şık kombinlerin her zaman hakkını veriri. İsterseniz gündüz modasında da kadife tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabılarla kadife takımları kombinlediğinizde gayet spor bir şıklık yakalayabilirsiniz. Hiç çaba harcamadan cool görünmenin yolu da bu kombinlerden geçiyor diyebiliriz.

1

Hemen kış moduna girmeye de acele etmeyin. Kumaş kadife diye kış geldiği anlamına gelmiyor. Daha havalar soğumamışken, askılı bir kadife elbise de tercih edebilirsiniz.

2

Sonbahar aylarının vazgeçilmezi ceketleri de kadife tercih edebilirsiniz. Günlük, salaş ve oldukça şık görünen kadife ceketler, harika kombinlerinizin en önemli parçalarından biri de kadife ceketler olacak.

3

Bu güne kadar kadife pantolon tercih ettiniz mi bilmiyorum ama bu günden sonra tervcih edeceğiniz kesin diye düşünüyorum. Çünkü yeni sezonda sık sık bu şık kadife pantolonları sokak modasında göreceğiz. Kadife pantolon derken, eskiden giyilen o korkunç kadife pijamalardan bahsetmiyoruz. Onları kesin olarak hayatınızdan çıkartın ve yeni model kadife pantolonlara bir göz atın. En az o pijamalar kadar rahat ama onlardan bin kat daha şık.

4

 

Sema Büyük2017 Sonbahar Kış Modasında Kafide Farkı
Beğendiniz mi? O halde bu tarifi paylaşın!

Bir Cevap Yazın

İlgili Paylaşımlar