Cahilce.com Blog

Cahilce Nameler

2017-Boxy-Ceket.jpg

2017 Boxy Ceket Modelleri

2017 Kadın Modası vitrinlerde boy göstermeye başladı. Yeni Modeller bayanların çok hoşuna gidecek. O Modellerden biride Boxy Ceket Modelleri. Aslında önceki yıllarda da olan bir modeldi. Ama bu sezon daha da kendini yenileyerek, renk ve tasarım olarak daha fazla kendini gösteriyor. Boxy Ceketlerin özelliği “ Kısa ve dar kesim olmasıdır. “ Ama bu düz bir kısalık değildir. Bluzların üzerinde duran çok hoş bir şekli vardır. Buda kadınların Kombin olarak en fazla hoşuna giden model oluyor. Boxy Modeli özel günlerde rahatlıkla kullanırsınız. Hafif yağmurlu havalarda bayanların tam da aradıkları Ceket modeli. Uzun Etek veya Abiye Modellerin üzerine bile kombin yapabilirsiniz. Zaten en büyük avantajı da buradan gelmekte. Kısalık olarak belden yukarıdadır. Hırka gibi durur ama tamamen kendine özgü bir model havası vardır. Buda zaten size özel rahat bir tasarım olmasından kaynaklanır.

 

2017 Boxy Ceket Modeli renk olarak da kendini belli ediyor. Tasarım ve üzerindeki Düğme modellerine kadar, tam anlamıyla uyum söz konusu. Ceket üzerinde düz işlemelerin yanında, ayrıca modern görünümü dikkat çekmekte. Fermuar bu Ceket Modeli üzerinde kullanılmaz. Sadece Düğme işlemeleri vardır. Bayanlar ince kıyafetler üzerinde Boxy Modeli tercih ederek, rahatlıkla kombin yapabilirler. Hırka gibi duran Boxy Ceket Modelleri, kısalık bakımından “ Gömlek yada Bluz Modelleriyle “ kesinlikle tercih edilmelidir. Bu açıdan kolay ve daha hoş kombin yapma şansınız var. Boxy Modellerin bazıları biraz daha uzun olabilir. Örneğin “ Dar kesim bayan Deri Ceketlerde bu uzunluk söz konusudur. Sizde daha iyi ve şık bir ceket modeli ararsanız, 2017 Yılı için kesinlikle bu tasarımı tercih etmelisiniz.

2017-boxy-ceket-modeli

Bayanların şık ve zarif olmak için düşündükleri model olacak olan Boxy Ceket Modeli, yeni sezonla beraber renk olarak da çok iddialı. Özel davetlerde dış kısımda üşümemek için Boxy Ceket modelini tercih etmeniz, sizin daha şık ve göze hoş gelen bir görünümde olmanızı sağlar. Buda zaten tasarım olarak kendinize yakın duran modeli ve rengi seçmenizde büyük bir araç olacak. Boxy Modellerin bir diğer avantajı da, “ Cep kısımlarının “ ufak ve tarz olarak yapmak istediğiniz kombine daha yakın durmasıdır. Buda bayanların kendi fiziklerine yakıştıracakları bir model olması demektir. Uzun boylu bayanların seçimlerinde dikkatli olmaları gerekiyor. Üzerinizde sırıtmaması için, kombin olarak daha iyi kesime sahip model seçin. Kendi bedeninizden başka bedende Boxy Ceket seçmeyin. Bu sizi daha kötü gösterebilir. Orta boylu bayanlar, dar kesimde tereddüt etmeden tercih yapabilir. Orta boylu bayanlar için tam ideal olan modeldir. 2017 Ceket Modelleri arasında, Boxy Model efsane olarak kendini belli edecek. Bu sayede soğuk havalarda şık bir Boxy Ceketle tarzınızı belli etmiş olacaksınız. Buda sizi güzel ve daha şık göstermeye yetecek.

cahilce2017 Boxy Ceket Modelleri
Beğendiniz mi? O halde bu tarifi paylaşın!

Bir Cevap Yazın